Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Zapewniające bezpieczeństwo skórze, laserowe zamykanie naczynek w Poznaniu

Rzetelna depilacja z użyciem laseru wykonana w klinice urody Mona Lisa pozwala na bezzwłoczne i nie wywołujące bólu pozbywanie się niepotrzebnego owłosienia. Jest to umożliwione, ponieważ do zabiegu wykorzystywany jest unowocześniony laser Light Sheer Desire. Ten typ diodowy jest stuprocentowo bezpieczny dla tkanki skórnej. Zapewnia szybką likwidację zbędnego owłosienia, a także utrzymanie gładszej skóry bez włosów. Ze względu na to, że siła lasera jest wysoka, to depilacja laserowa Poznań jest wyjątkowo efektywna.

Dokładność zabiegu wynika z tego, iż czas trwania impulsu jest długi. Wydepilowana powierzchnia skóry jest od razu schładzana, na co wpływa specjalny system schłodzenia ChillTip. Natomiast, za prędkie przeprowadzenie zabiegu odpowiada opatentowany system podciśnienia High – Speed Integrated Technology. Depilację przeprowadza doświadczony zespół, a więc klientki oraz pacjenci, którzy z nich korzystają nie mają podstaw do obawiania się, iż coś mogłoby zostać wykonane nie tak jak należy. Na witrynie kliniki podany jest kosztorys.

Depilacji laserowej mogą zostać poddawane takie elementy ciała jak: twarz, tułów, kończyny górne, bądź kończyny dolne. Światło lasera jest podczas zabiegu częściowo pochłaniane przez strukturę mieszków włosowych, zawierających melaninę. Zmiana tego światła w ciepło doprowadzi do zniszczenia części włosków biorących odpowiedzialność za ich wzrost. To z kolei niszczy mieszki włosowe i doprowadza do stałej utraty owłosienia. Przed depilacją pacjenci poinformowani są o wskazaniach i ograniczeniach.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz