Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Czy warto kupić wtryskiwacze po regeneracji

Silniki wysokoprężne mają szereg zalet, z tego też powodu bez przerwy są bardzo chętnie wybierane. Ale jeśli coś w nich ulegnie poważniejszej awarii, to liczyć się trzeba z naprawdę wysokimi kosztami, dochodzącymi niekiedy do kilkudziesięciu tysięcy. Takie awarie mogą między innymi dotyczyć wtrysków, co będzie skutkowało kłopotami ze stabilną pracą silnika. Całkiem nowe wtryskiwacze do diesla są bardzo drogie, gdyż nie znajdzie się do nich zamienników, i trzeba je kupować wyłącznie w autoryzowanych serwisach.

Przy starszych samochodach czasami takie wtryski kosztować mogą znacznie więcej niż kosztuje całe auto, dlatego też poszukuje jakiś innych rozwiązań. Jeden z nich to jest wykonanie regeneracji, jaka z reguły pozwoli przywrócić oryginalne parametry, a tym samym umożliwi jazdę przez kolejne kilkanaście lat. Lecz nie w każdym przypadku te elementy da się zregenerować, z uwagi na zbyt duże uszkodzenia.

W takich sytuacjach można poszukać takich zregenerowanych wtryskiwaczy w jednym ze sklepów, przy pewnym szczęściu powinno się je udać sprowadzić już następnego dnia. W przypadku takiego zakupu trzeba bardzo dokładnie określić co się potrzebuje, na przykład podając numer w formie 28475604 dzięki temu uniknie się pomyłki. Ważne także będzie to, ile wtryskiwaczy będzie do kupienia, a to okazuje się dopiero po rozmontowaniu. W pewnych przypadkach wystarczy zmienić tylko kilka tych, które zużyły się najbardziej, ale zdarzają się też sytuacje, że trzeba to zrobić ze wszystkimi.

+Artykuł Sponsorowany+

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Możesz także polubić...

Dodaj komentarz